• 10 obchodů, 68 825 produktů
Bridgestone Blizzak LM-32S

Bridgestone Blizzak LM-32S

/46% · zimní · : Premium

Zjistěte dostupnost Bridgestone Blizzak LM-32S
Šířka
Profil
Velikost ráfku

Obsah:
Zkontrolovat ceny Bridgestone Blizzak LM-32S

 

Test Autoexpress - popis pneumatiky

Hodnocení

Tiše pracující pneumatika, která však postrádá dostatečnou přilnavost na vodě

Mokré silnice jsou pro Wintrac velikou slabinou, v hlubší vodě měla navíc pneumatika problémy s aquaplaningem. V obou testech na aquaplaning skončil tento model s velikou ztrátou poslední, protože odvodové drážky jsou poměrně nešťastně zahnuté.

Na lehce namoklých vozovkách se Vredestein přiblížil čelu, přestože při brzdění z 50 km/h potřeboval o 4 metr více než vítěz. Podprůměrně se pneumatika jevila i při měření handlingu, kde ztrácela stabilitu a zadní náprava se přetáčela více než u ostatních modelů.

Jízda na sněhu s Wintrac nebyla tak ostrá jako u konkurence, jelikož pneumatika působila spíše jako by klouzala po povrchu. Na sněhu byla pneumatika stabilnější a srovnatelná s modelem Bridgestonu, ale byla pomalejší než vítěz testu.

Podobná situace byla patrná i na suché dráze Contidromu, kde byl cítit nedostatek stability při jízdě. Podobně jako Blizzak i Vredestein ztrácel při brzdné dráze na suchu, kde při brzdění ze 100 km/h potřeboval o 3 metry více než vítězný model Pirelli. Vredestein navíc spotřebuje o 2% více paliva než třetím místě držící se Dunlop. Při testu hlučnosti v kabině si nicméně Wintrac vedl nejlépe ze všech testovaných pneumatik.

Velikosti

Bridgestone Blizzak LM-32S je vyráběna ve 2 velikostech, od 235/45 R17 do 235/45 R17.
Filtrovat:
zobrazit ceny
Bridgestone Blizzak LM-32S patří do segmentu Premium a je vyrobena výrobcem ze státu Japan. Je vyráběn v celkem 2 velikostech, přičemž 235/45 R17 je nejmenší a 235/45 R17 největší.

časová osa

2022

Bridgestone Blizzak LM-32S byla uvedena na trh

Recenze Napsat recenzi

Zatím nemáme žádnou recenzi pneumatiky Bridgestone Blizzak LM-32S. Máte s touto pneumatikou zkušenosti? Přidejte recenzi a pomozte tak ostatním! Momentálně posíláme za napsání recenze měřič hloubky dezénu zdarma.

Další modely Bridgestone