• 10 obchodů, 68 825 produktů
Goodyear Efficientgrip 2 SUV

Goodyear Efficientgrip 2 SUV

/95% · letní · · : Premium

A
B
B
Zjistěte dostupnost Goodyear Efficientgrip 2 SUV
Šířka
Profil
Velikost ráfku

Obsah:

Klady a zápory

  • Krátká brzdná dráha na mokré vozovce
  • Výjimečné jízdní vlastnosti na mokru
  • Nízké hladiny hluku při jízdě
  • Velmi dobrá odolnost proti aquaplaningu
  • Krátká brzdná dráha na suché vozovce
    -
Zkontrolovat ceny Goodyear Efficientgrip 2 SUV

Konkurence

Pneumatiky Goodyear Efficientgrip 2 SUV byly testovány a hodnoceny různými organizacemi, které prokázaly jejich výkon jako letní pneumatiky pro vozy SUV. Autobild ocenil pneumatiku za její působivou prémiovou kvalitu, která poskytuje vynikající jízdní vlastnosti na všech površích. Kromě toho si všimli harmonické rovnováhy mezi ovladatelností na mokrém a suchém povrchu, krátké brzdné dráhy na mokrém i suchém povrchu, vysokého valivého komfortu a nízkého valivého odporu. Autobild také vyzdvihl dobré rezervní schopnosti pneumatiky v aquaplaningových testech, krátkou brzdnou dráhu na mokru, vhodnou průchodnost terénem a celkový komfort pro řidiče. Zmínili však mírně zvýšenou cenovou hladinu ve srovnání s konkurencí. Auto Express si mezitím všiml silného výkonu pneumatiky EfficientGrip 2 SUV v testech na mokru, odolnosti vůči aquaplaningu a celkové účinnosti, což z ní činí jednu z nejlepších pneumatik v hlubší vodě. Navzdory těmto pozitivním vlastnostem Auto Express poznamenal, že výkonnost pneumatiky na suchu nebyla tak silná, což mělo za následek mírně matný výkon na suché jízdní dráze, vyžadující více zámků a poměrně snadné tlačení do šířky. Přesto byla pneumatika Goodyear Efficientgrip 2 SUV chválena za tichou a pohodlnou jízdu, byla nejlepší volbou z hlediska snížení hluku v kabině a měla nízký valivý odpor, přičemž spotřeba paliva se oproti vítězné pneumatice zvýšila pouze o jedno procento. Závěrem lze říci, že pneumatika Goodyear Efficientgrip 2 SUV je vysoce ceněnou letní pneumatikou pro vozy SUV s vynikající přilnavostí a ovladatelností na mokru i na suchu, dobrou odolností proti aquaplaningu a pohodlnou a tichou jízdou. Její výkon na suchu však nemusí být tak silný jako u některých konkurentů. Celkově je vhodnou volbou pro ty, kteří upřednostňují pohodlí, ovladatelnost na mokru a úsporu paliva před dokonalými jízdními schopnostmi na suchu.

Velikosti

Goodyear Efficientgrip 2 SUV je vyráběna ve 55 velikostech, od 215/65 R16 do 285/45 R22.
Filtrovat:
zobrazit ceny
Goodyear Efficientgrip 2 SUV je 95. nejlepší z 947 letní pneumatik na základě výsledků testů provedených Autobild 2023, Autobild 2022, a dalších organizací. Goodyear Efficientgrip 2 SUV patří do segmentu Premium a je vyrobena výrobcem ze státu USA. Je vyráběn v celkem 55 velikostech, přičemž 215/65 R16 je nejmenší a 285/45 R22 největší. Tato pneumatika byla v testech uvedena 4krát, první test byl proveden v 2021. Goodyear Efficientgrip 2 SUV nahradil starší model - GoodYear Efficientgrip SUV. Tento model získal v testech 4x nejlepší možné hodnocení. Lze ji porovnat s PremiumContact 6, což je pneumatika od Continental (Německo), která má hodnocení 92% ve srovnání s hodnocením 95% výrobce Goodyear.

Podobné pneumatiky

Porovnání: pneumatiky podobné Goodyear Efficientgrip 2 SUV

časová osa

2021

Goodyear Efficientgrip 2 SUV byla uvedena na trh a nahradila pneumatiku GoodYear Efficientgrip SUV.

2021

Goodyear Efficientgrip 2 SUV byla testována 2x (Autobild,...) a vyhrála test Autobild 215/60 R17.

2022

Goodyear Efficientgrip 2 SUV byla testována 1x (Autobild) a vyhrála test Autobild 235/55 R18.

2023

Goodyear Efficientgrip 2 SUV byla testována 1x (Autobild)

Úspěchy

Nejlepší
Vnější hluk
Autobild 2023
Autobild 2022
Autobild 2021
TyreReviews.com 2021
Nejlepší
Komfort
Autobild 2021
Nejlepší
Hluk v kabině
Autoexpress 2022

Goodyear Efficientgrip 2 SUV v testech pneumatik

GoodYear Efficientgrip 2 SUV je pneumatika prémiového segmentu, která byla testována některými z nejuznávanějších organizací pro testování pneumatik v Evropě. Pneumatika prošla v minulých letech několika testy, přičemž první test se datuje do roku 2021 a poslední proběhl v roce 2023. V těchto testech se pneumatice GoodYear podařilo získat působivé celkové hodnocení 96 %, což odráží její výjimečné výkony jako prémiové pneumatiky.

V testu letních pneumatik Autobild provedeném v roce 2023 s rozměrem 225/65 R17 se pneumatika GoodYear Efficientgrip 2 SUV umístila na čtvrtém místě z dvanácti pneumatik. Byla však nejlepší v disciplíně vnější hluk. V testu letních pneumatik Autobild v roce 2022, který využíval rozměr 235/55 R18, získala pneumatika celkově první místo z deseti pneumatik, čímž se stala nejlepší pneumatikou pro rozměr 235/55 R18. Dále byla nejlepší v disciplínách přilnavost k trávě a vnější hluk. Ve stejném roce získala pneumatika další první místo v testu letních pneumatik Autobild provedeném s jiným rozměrem pneumatiky (215/60 R17). Zde byla nejlepší v jízdních vlastnostech na štěrku, vnějším hluku, trakci na trávě, trakci na písku a komfortu.

V testu letních pneumatik časopisu Tyre Reviews 2021 obsadila pneumatika GoodYear Efficientgrip 2 SUV druhé místo z devíti. Vzhledem k tomu, že pneumatika neměla v této studii hodnocení testu, je obtížné hodnotit její výkon. Celkově se pneumatice GoodYear Efficientgrip 2 SUV podařilo dosáhnout mimořádně dobrých výsledků ve více testech, což z ní činí vynikající volbu pro ty, kteří hledají prémiovou pneumatiku, jež poskytuje výjimečné výkony v různých disciplínách.

Všechny testy pneumatik, ve kterých byla pneumatika Goodyear Efficientgrip 2 SUV:
Autobild Test letních pneumatik 2023 225/65 R17
Příkladné
Umístěna #4 z 12
Ve srovnávacím hodnocení, kterého se zúčastnilo 12 soupeřů, si pneumatika Goodyear Efficientgrip 2 SUV zajistila působivé umístění a prokázala své vynikající vlastnosti mezi svými kolegy. Tato pneumatika vyvinutá pro vozy SUV vynikala svým prémiovým profilem, který zajišťoval vyvážené a bezpečné jízdní vlastnosti na silnici. Pochvalu si vysloužila za výjimečnou odolnost proti aquaplaningu, krátkou brzdnou dráhu na mokrém povrchu a chvályhodné schopnosti v terénu, což podtrhuje její univerzálnost v různých terénech. Dalším aspektem, v němž získal dobré hodnocení, byl komfort, který řidičům nabídl plynulou jízdu. Jeho cena však byla o něco vyšší, což bylo označeno za nevýhodu. Mezi různými testovanými disciplínami vynikal model Goodyear Efficientgrip 2 SUV zejména v oblasti vnějšího hluku, což z něj činí nejtišší možnost mezi konkurenty. Její dobře vyvážený výkon a vlastnosti jí vynesly chvályhodné výsledné hodnocení, což upevnilo její atraktivitu pro majitele SUV, kteří hledají spolehlivou letní pneumatiku.
Název
Goodyear Efficientgrip 2 SUV
Zobrazit podrobnosti testu
Název Na mokruNa suchuOffroad
Nejlepší hodnoty v testu2+2+2+
Goodyear Efficientgrip 2 SUV2+ 2+ 2
Zobrazit podrobnosti testu
Zdroj: reifenpresse.de
Název Na mokruNa suchuOffroad
Nejlepší hodnoty v testu2+2+2+
Goodyear Efficientgrip 2 SUV2+ 2+ 2+
Zobrazit podrobnosti testu
Zdroj: www.autobild.de
Tyre Reviews Test letních pneumatik 2021 235/55 R18
Vysoce doporučeno
Umístěna #2 z 9
Název
Goodyear Efficientgrip 2 SUV
Zdroj: www.tyrereviews.com

Rozdělení zkušebních hodnocení

100% (4x)
příkladnévelmi doporučeno
3x1x

Hodnocení x Velikost kola

R17R18
100% (2x)100% (2x)

Hodnocení x Šířka

215/xx Rxx225/xx Rxx235/xx Rxx
100% (1x)100% (1x)100% (2x)

Faq

  1. Je tato pneumatika vhodná pro SUV?

    Ano, tato pneumatika se vyrábí také v rozměrech pro SUV.

Recenze Napsat recenzi

Zatím nemáme žádnou recenzi pneumatiky Goodyear Efficientgrip 2 SUV. Máte s touto pneumatikou zkušenosti? Přidejte recenzi a pomozte tak ostatním! Momentálně posíláme za napsání recenze měřič hloubky dezénu zdarma.

Další modely Goodyear