• 7 obchodů, 68 825 produktů
Pirelli Cinturato P1

Pirelli Cinturato P1

/71% · letní · : Premium

Zjistěte dostupnost Pirelli Cinturato P1
Šířka
Profil
Velikost ráfku

Obsah:
Zkontrolovat ceny Pirelli Cinturato P1

Pneumatiky Pirelli Cinturato P1 jsou elegantní vysoce kvalitní pneumatiky, které jsou výbornou volbou pro řízení ve městě. K výrobě tohoto typu pneumatik byly využity nejnovější materiály a výrobní postupy, které zajišťují zvýšení šetrnosti vůči životnímu prostředí, bezpečnost jízdy a vysoký komfort při řízení na všech typech vozovky.

Pneumatika má sofistikovaný a inovativní dezén běhounu, který v kombinaci s hybridním materiálem, ze kterého je povrch běhounu vyroben zajišťuje velmi stabilní stopu při řízení po celou dobu životnosti pneumatiky. Díky tomuto opatření je jízda na mokré i suché vozovce podstatně bezpečnější. Brzdná dráha na suché vozovce je oproti Cinturato P4 zkrácená o 4% a brzdná dráha na mokré vozovce byla zkrácena o 3% v porovnání s Cinturato P6. Pirelli Cinturato P1 disponuje systémem kontroly pnutí, který vyvažuje styčnou plochu pneumatiky a zlepšuje tak přesnost řízení.  Konstruktéři taktéž provedli optimalizace návaznosti dezénu a upravili počet bloků do takového stavu, aby snížili hladinu hluku uvnitř automobilu o poměrně výrazných 30%.  Nově tvarovaný profil pneumatiky eliminuje dopady nárazů, což dělá jízdu pohodlnější.

Konstruktéři této pneumatiky si dali velmi záležet na ekologičnosti a šetrnosti k životnímu prostředí. Pneumatiky je vyráběná z ekologicky kompatibilních materiálů, které jsou co nejvíce šetrné k životnímu prostředí při výrobním procesu i při celkové životnosti pneumatiky. Nový materiál, ze kterého jsou pneumatiky Pirelli Cinturato P1 vyráběny umožňuje nižší hmotnost pneumatiky, což vede ke snížení valivého odporu. Pro snížení valivého odporu návrháři také použili aerodynamické bočnice, které napomáhají snížení valivého odporu při jízdě. Celkově má Pirelli Cinturato P1 snížený valivý odpor o 26% oproti řadě Cinturato P6, což znamená i snížení spotřeby paliva a tedy i snížení emisí CO2.V řeči čísel snižuje Pirelli Cinturato P1 spotřebu paliva a emisí CO2 o 4%, což je v tomto ohledu znatelné číslo.

V renomovaném testu ADAC 2013 skončily pneumatiky Pirelli Cinturato P1 na desátém místě. Mírně nadprůměrné hodnocení v oblasti spotřeby, hluku a opotřebení zprůměrovaly kategorie zaměřující se na kvalitu jízdy na suché a mokré vozovce, celkově tak v tomto testu získaly pneumatiky hodnocení „uspokojivá“. Podobně si Pirelli Cinturato P1 vedou i v dalších testech jako v testu Autobild či ACE, ve kterých si Cinturanto P1 nejlépe vede v kategorii jízdních vlastností na suché vozovce.


Velikosti

Pirelli Cinturato P1 je vyráběna ve 1 velikostech, od 195/60 R16 do 195/60 R16.
Filtrovat:
  zobrazit ceny
  Pirelli Cinturato P1 patří do segmentu a je vyrobena výrobcem ze státu Italy. Je vyráběn v celkem 1 velikostech, přičemž 195/60 R16 je nejmenší a 195/60 R16 největší.

  časová osa

  2022

  Pirelli Cinturato P1 byla uvedena na trh

  Recenze Napsat recenzi

  Zatím nemáme žádnou recenzi pneumatiky Pirelli Cinturato P1. Máte s touto pneumatikou zkušenosti? Přidejte recenzi a pomozte tak ostatním! Momentálně posíláme za napsání recenze měřič hloubky dezénu zdarma.

  Další modely Pirelli